Loading...
Business:  MacGregor
Job Function:  Service
Location:

Gdynia, PL

Fitter

Cel pracy

Pozycja została utworzona w celu wsparcia MacGregor RoRo, zlokalizowanego w naszym biurze w Gdyni.

Monter urządzeń  będzie głównie wykonywał prace instalacyjne urządzeń MacGregor pod nadzorem inżyniera instalacji. Zadaniami montera będzie szlifowanie, montaż (spawanie, skręcanie) urządzeń MacGregor RoRo. Praca na tym stanowisku wymaga odpowiedniego doboru oraz przygotowania niezbędnych narzędzi, parametrów pracy urządzeń oraz posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi. Monter będzie musiał pracować i przestrzegać wszystkich wytycznych jakościowych (wymiarowanie, tolerancje).

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac montażowych zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,

  • Przygotowanie urządzeń do prób i odbiorów i branie czynnego udziału w próbach,

  • Kontrola jakości wykonanych prac,

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,

  • Dbałość o stan powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi,

  • Przygotowywanie zapisów dotyczących wykonanych prac,

  • Zgłaszanie zagrożeń dla BHP lub środowiska naturalnego przełożonemu,

  • Zgłaszanie przełożonemu niezgodności i zagrożeń dla jakości,

  • Zgłaszanie obecności nieuprawionych osób na terenie nadzorowanym przez MacGregor,

  • Przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji ZSZ.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe,

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej jest wymogiem koniecznym (monter konstrukcji stalowych, - monter urządzeń),

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych w zakresie mechaniki,

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, palnikiem gazowym, spawanie metodą 111;

  • Umiejętność obsługi mobilnej wytaczarki będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w mobilnej obróbce będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do wyjazdów służbowych (min.70%);

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Oferujemy interesującą i wymagającą pozycję w globalnej organizacji z różnorodnymi interesującymi zadaniami w rozwijającym się biznesie i zmieniającym się środowisku. Praca w firmie MacGregor zapewni ciekawą pracę z klientami krajowymi oraz zagranicznymi. Zadania dają możliwość dalszego rozwijania kompetencji zawodowych. Zapewniamy także przyjazną atmosferę i komfort pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, biorąc udział w wewnętrznych projektach korporacyjnych oraz szkoleniach za granicą. Oferujemy szeroką gamę świadczeń, takich jak pakiet medicover, ubezpieczenie na życie AXA, karta multisport i najlepszy widok w Gdyni!

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV w terminie do 28 lutego 2021.