Loading...
Business:  MacGregor
Job Function:  Service
Location:

Gdynia, PL

Electrician

Cel pracy:

Pozycja została utworzona w celu wsparcia MacGregor RoRo, zlokalizowanego w naszym biurze w Gdyni.

Monter urządzeń elektrycznych będzie głównie wykonywał prace instalacyjne urządzeń MacGregor pod nadzorem inżyniera instalacji. Zadaniami montera będzie montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, szaf rozdzielczych i sterowniczych, układów automatyki, montaż urządzeń i elementów elektrycznych lub mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,

  • Wykonywanie powierzonych prac montażowych,

  • Przygotowanie urządzeń do prób i odbiorów i branie czynnego udziału w próbach,

  • Kontrola jakości wykonanych prac,

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,

  • Dbałość o stan powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi,

  • Przygotowywanie zapisów dotyczących wykonanych prac,

  • Zgłaszanie zagrożeń dla BHP lub środowiska naturalnego przełożonemu,

  • Zgłaszanie przełożonemu niezgodności i zagrożeń dla jakości,

  • Zgłaszanie obecności nieuprawionych osób na terenie nadzorowanym przez MacGregor,

  • Przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji ZSZ.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe,

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w branży stoczniowej jest wymogiem koniecznym

(monter elektryk);

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych samojezdnych, podestów ruchomych nożycowych

  • wymagane uprawnienia SEP do 1 kV

  • gotowość do wyjazdów służbowych (min.70%);

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Oferujemy interesującą i wymagającą pozycję w globalnej organizacji z różnorodnymi interesującymi zadaniami w rozwijającym się biznesie i zmieniającym się środowisku. Praca w firmie MacGregor zapewni ciekawą pracę z klientami krajowymi oraz zagranicznymi. Zadania dają możliwość dalszego rozwijania kompetencji zawodowych. Zapewniamy także przyjazną atmosferę i komfort pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku, biorąc udział w wewnętrznych projektach korporacyjnych oraz szkoleniach za granicą. Oferujemy szeroką gamę świadczeń, takich jak pakiet medicover, ubezpieczenie na życie AXA, karta multisport i najlepszy widok w Gdyni!

Zainteresowany?

Prześlij swoje CV w terminie do 30.09.2021.