Loading...
Business:  Hiab
Job Function:  Procurement / Purchasing
Location:

Stargard, PL

Relationship Manager

Firma Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług oraz zintegrowanych rozwiązań. Oferta najlepszych w swojej klasie urządzeń do przeładunku firmy Hiab obejmuje żurawie cargo marki HIAB, EFFER i ARGOS, żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED, podwieszane wózki widłowe MOFFETT i PRINCETON, bramowce i hakowce MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe ZEPRO, DEL i WALTCO. Czerpiąc z 75 lat wspaniałej historii, firma Hiab, jako pionier w branży, stawia sobie za zadanie utrzymanie pozycji preferowanego partnera i dostawcy rozwiązań oraz kształtowanie przyszłości inteligentnego przeładunku. www.hiab.com Hiab jest częścią Cargotec Corporation. www.cargotec.com

Zadania na tym stanowisku:
  • Określenie planu oszczędności, przygotowanie budżetu,
  • Praca z optymalizacją kosztów, elastycznością wolumenów, redukcją terminów realizacji oraz dostępnością materiałów niezbędnych do produkcji,
  • Poszukiwanie odpowiednich dostawców oraz ich wstępna ocena, uwzględniając czynniki marko i mikro ekonomiczne,
  • Negocjowanie umów ramowych oraz kontraktów długoterminowych,
  • Nadzór nad realizacją celów oszczędnościowych,
  • Monitorowanie głównych KPI w zakresie wydajności dostawców,
  • Rozwój oraz wprowadzenie strategii zakupowej dla Business Line, prowadzenie planu i działań spójnych z wytycznymi zakupów globalnych,
  • Udział w rozwijaniu metod i narzędzi oceniających dostawcę.
Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Doświadczenie w dziale logistyki bądź zakupów strategicznych w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, na przykład inżynieria produkcji
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Dynamikę w działaniu.
Oferujemy:
  • Możliwość współuczestniczenia we wdrażaniu nowych projektów i rozwiązań w międzynarodowej firmie,
  • Dynamiczne środowisko pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej i inne).

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla Cargotec Poland Sp. z o.o., WOO Hiab z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Stalowej 2, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Cargotec Poland Sp. z o.o. WOO Hiab z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Metalowej 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.