Business:  Hiab
Job Function:  R&D
Location:

Stargard, PL

R&D Engineer, Control System

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo. Oferta Hiab obejmuje najlepsze w swojej klasie żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED, podwieszane wózki widłowe MOFFETT, urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO.  Jako pionier w swojej branży firma Hiab koncentruje się na zwiększaniu wydajności naszych klientów i kształtowaniu przyszłości inteligentnego przeładunku. www.hiab.com

Hiab jest częścią Cargotec Corporation. www.cargotec.com

Opis stanowiska:

Jako pracownik działu R&D odpowiedzialnego za produkty Forestry& Recycling Cranes będziesz członkiem międzynarodowego, młodego i dynamicznego zespołu. W związku z tym, że ponad wszystko cenimy kreatywność będziesz miał szansę, aby Twoje nieszablonowe pomysły zostały wdrożone do seryjnej produkcji.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Projektowanie i rozwijanie zaawansowanego technologicznie produktu w zakresie systemów sterowania;
  • Uczestniczenie w pracach cross funkcyjnego, międzynarodowego zespołu przy tworzeniu produktu od konceptu do wdrożenia w seryjnej produkcji;
  • Projektowanie architektury całego system sterowania jak i poszczególnych jego części, w celu osiągnięcia celów biznesowych;
  • Opracowanie dokumentacji technicznej do użytku wewnętrznego oraz dla użytkownika końcowego;
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym przy tworzeniu specyfikacji technicznych i funkcjonalnych, np. procedur testowych;
  • Wsparcie linii produkcyjnej przy uruchamianiu maszyn.

Aby odnieść sukces na tym stanowisku powinieneś spełnić następujące kryteria:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Automatyka/Elektrotechnika/Elektronika (lub pokrewne);
  • Znajomość języków programowania sterowników PLC zgodnie z IEC 61131-1;
  • Podstawowa znajomość oprogramowania typu CAD;
  • Otwartość na pracę zespołową oraz duża samodzielność w pracy indywidualnej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Umiejętność organizacji własnych zadań, a także raportowania i dokumentowania wyników swojej pracy;
  • Skoncentrowanie na rozwiązywaniu problemów oraz zdolności analityczne;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą (ok. 10 dni w kwartale);
  • Znajomość branży sterowników / urządzeń do zastosowań mobilnych, układów hydrauliki siłowej i systemów wbudowanych (embedded) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w organizacji opartej o wysokie standardy pracy;
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karty sportowe/kulturalne, dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne);
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Atmosferę sprzyjającą codziennej współpracy;
  • Możliwość realizacji własnych pasji w ramach programów dedykowanych pracownikom.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Cargotec Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie (73-102), ul. Metalowa 2, numer telefonu: +48918848700 ("Cargotec"). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres e-mail: Kariera@hiab.com. Dane osobowe będą wykorzystywane przez Cargotec Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, przez czas, na jaki zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych zostanie udzielona. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nieudostępnienie danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili cofnięta.

Zgromadzone dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo żądania przeniesienia danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.