Business:  Hiab
Job Function:  HSEQ
Location:

Stargard, PL

Painting Process Quality Engineer

O Nas

Jako pionierzy i światowy lider, Hiab ma ambicję, aby kontynuować naszą historię sukcesu, inspirując i kształtując naszą branżę. Świat, w którym działamy dzięki naszym wiodącym w swojej klasie produktom, inteligentnym usługom i innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym, nieustannie się zmienia.

Wspólnie utrzymujemy codzienne życie w ruchu, aby budować lepsze jutro!

Obecnie poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego Inżyniera Jakości, który dołączy do naszego zespołu!

Cel stanowiska

Nadzorowanie i monitorowanie parametrów w procesie lakierowania.

Zadania i obowiązki

  • Nadzór technologiczny nad prawidłowym  procesem przygotowania powierzchni i zabezpieczania antykorozyjnego;
  • Nadzór technologiczny nad procesem malowania w liniach proszkowych i ciekłych;
  • Szkolenie operatorów/liderów i inspektorów w zakresie zarządzania jakością oraz procesem;
  • Ustalanie parametrów produkcyjnych;
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  • Proaktywne i efektywne zapewnianie jakości procesów przygotowania powierzchni i lakierowania oraz wyrobów gotowych;
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Udział w zespołach SHPS, A3, RCCM;
  • Prowadzenie i rozwój projektów A3, RCCM;
  • Kontakt z klientami oraz reagowanie na zgłoszenia reklamacyjne;
  • Nadzór i rozwój skutecznego systemu weryfikacji jakości procesów i wyrobów gotowych;
  • Tworzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy  pracowników - instrukcje stanowiskowe;
  • Aktywny udział w opracowywaniu i wdrażaniu działań usprawniających;
  • Realizowanie polityki zakładu w ramach działalności własnego działu;
  • Przestrzeganie regulaminów i zasad obowiązujących w FSP, w szczególności przepisów BHP.

Czego oczekujemy

Wykształcenie

  • Wyższe, preferowane chemiczne, lub pokrewne

Doświadczenie

  • Doskonała znajomość pełnego procesu malowania elementów stalowych metodą chemiczną i proszkową,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku technologa lub inżyniera procesu.

Kompetencje i umiejętności

  • Znajomość pełnego procesu malowania elementów stalowych metodą zanurzeniową i proszkową.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Znajomości przepisów i zasad BHP, P. Poż oraz OŚ,
  • Znajomości normy ISO 9001,
  • Komunikatywność,
  • Elastyczność,
  • Orientacja na cel.

Umiejętności lingwistyczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

  • Praca ze specjalistami w międzynarodowym środowisku;

  • Dodatkowy dzień wolny - urodziny;

  • Karta sportowa/ kultura;

  • Dofinansowanie odpoczynku;

  • Roczny budżet szkoleniowy i program rozwojowy;

  • Komfortowe miejsce pracy i przyjazna atmosfera;

  • Pakiet opieki medycznej Medicover;

  • Multisport dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • Ubezpieczenie UNIQA na całe życie;

Czy to rola dla Ciebie?

Prześlij nam swoje Cv.