Business:  Hiab
Job Function:  HSEQ
Location:

Stargard, PL

Inżynier Jakości Komponentów i Dostawców

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo. Oferta Hiab obejmuje najlepsze w swojej klasie żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED, podwieszane wózki widłowe MOFFETT, urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO.  Jako pionier w swojej branży firma Hiab koncentruje się na zwiększaniu wydajności naszych klientów i kształtowaniu przyszłości inteligentnego przeładunku. www.hiab.com
Hiab jest częścią Cargotec Corporation. www.cargotec.com

Cel stanowiska

Zapewnienie wymaganej jakości komponentów na linii produkcyjnej poprzez ciągłe doskonalenie jakości komponentów i systemów zapewnienia jakości u dostawców.

Podstawowe obowiązki i zakres odpowiedzialności

  • Proaktywne i efektywne zapewnianie jakości komponentów na linii produkcyjnej,
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu codziennych problemów,
  • Nadzór nad dostawcami,
  • Obsługa reklamacji do dostawców,
  • Wizyty u dostawców w celu poprawy jakości dostarczanych komponentów,
  • Prowadzenie i analizowanie wskaźników jakościowych dostawców,
  • Wykorzystywanie metod jakościowych i ilościowych w celu zapewnienia jakości i rozwoju komponentów i dostawców,
  • Zatwierdzanie nowych części i części od nowych poddostawców,
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym.

Wymagania

  • Miniumum 2 letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość systemów zarządzania jakością;
  • Znajomość narzędzi jakości;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację (prowadzenie spotkań, prezentacji, korespondencja),
  • Certyfikacja na poziomie Six Sigma Green Belt mile widziana;

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i pracy z nowoczesną technologią,
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta multisport/kultura, dofinansowanie do posiłków i inne),
  • Atmosfera sprzyjająca codziennej współpracy.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Cargotec Poland Sp. z o.o.  z siedzibą Stargardzie (73-102), ul. Metalowa 2, numer telefonu  +48918848700 („Cargotec”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres e-mail Kariera@hiab.com. Dane osobowe będą wykorzystywane przez Cargotec Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, przez czas, na jaki zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych zostanie udzielona. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nieudostępnienie danych osobowych uniemożliwia przeprowadzenie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych może być w każdej chwili cofnięta.

Zgromadzone dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo żądania przeniesienia danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.